fbpx
uvodní logo NERO KIDS
Výroba a prodej dětských edukativních zařízení, her a doplňků.

O NERO KIDS

Projekt NERO KIDS je zaměřený hlavně na výrobu a prodej dětských zábavních zařízení, interaktivních a edukativních dětských kiosků, dětských hraček se zaměřením na Montessori a kompletní realizace dětských koutků do restauračních zařízení, komerčních  budov, různých lékařských zařízení až pro běžné domácnosti.

Široký sortiment hraček, dětského nábytku a vnitřních a venkovních dětských koutků na klíč v naší nabídce je určen nejen pro majitele obchodů, restaurací, kaváren a jiných, kteří ve svých komerčních prostorech plánují vytvořit příjemné prostředí pro děti svých zákazníků. Ale i pro rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší.

Vnitřní i venkovní dětské koutky NERO KIDS nabízí širokou škálu různých systémů, modulů a interaktivních her, avšak hlavní princip všech našich her je stejný. Tím principem je převést zábavu na zisk. Vnitřní i venkovní dětské koutky Nero Kids nabízí širokou škálu různých systémů, modulů a interaktivních her, avšak hlavní princip všech našich her je stejný. Tím principem je převést zábavu na zisk. Váš zisk se zvýší když se děti vašich klientů budou samy bavit v dětských koutcích vytvořených a vybavených naší společností, nebo s herními systémy strategicky umístěnými ve vaší provozovně.

Váš zisk se zvýší když se děti vašich klientů budou samy bavit v dětských koutcích vytvořených a vybavených naší společností, nebo s herními systémy strategicky umístěnými ve vaší provozovně. Naše herní systémy jsou velmi kompaktní a vejdou se kdekoliv. Koutky NERO KIDS nabízí také dětský nábytek nejen pro každou provozovnu, ale i pro jakékoliv domy s dětmi. 

HLAVNÍ MYŠLENKA

Co stálo za vznikem NERO KIDS?

NERO KIDS vzniklo současně se vznikem mateřské společnosti NERO TRADE v roce 1993, kdy se rozhodlo expandovat na trh s dřevovýrobou a tím i možností vyrábět vlastní dřevěné hračky, nábytek a ostatní produkty vhodné pro děti.

Ilustracni obrazek pocitadla

V NERO KIDS věříme že každý prostor, má být místem, kde se všichni cítí dobře a to i děti. Pokud má dítě pohodlí a cítí se uvolněně, rádo zůstane a ještě raději se bude s rodiči vracet. Pouze když se děti dobře zabaví, můžou se jejich rodiče a Vaši zákazníci plně věnovat tomu, co důležité.

Výrobky NERO KIDS naleznete v mnoha podnicích a společnostech. Naší hlavní prioritou je dodávat zákazníkům profesionální služby a vysoce kvalitní produkty, které jsou pro děti jak zábavné, tak i bezpečné. Rádi Vám nabídneme kompletní servis, od projektového návrhu, až po celkovou realizaci. Nemusíte se o nic starat. Postaráme se o celý proces a samozřejmě zajistíme, že barva, styl i vzhled vybraných produktů, bude ladit s designem vašeho interiéru.

Ilustracni obrazek deti na hristi

PRODUKTY

Při vytváření a následné expedici výrobků do dětských rukou dbáme zejména na bezpečnost daného výrobku, kvalitu materiálů a certifikaci použitých barev. V neposlední řadě chceme, aby dítě mělo ze hry jak prožitek, tak i určitou míru učení. Proto je většina našich výrobků zaměřena na rozvíjení dětské motoriky a paměti. A díky těmto vlastnostem, tak můžete zvýšit svůj zisk.

Dotykove zarizeni

NERO KIDS: DOTYKOVÉ ZAŘÍZENÍ

Projekt zaměřený na interaktivní dotyková zařízení, které děti nejen zabaví, ale také rozvíjí jejich myšlení v dnešním technologickém světě.

Mechanicke zarizeni

NERO KIDS: MECHANICKÉ ZAŘÍZENÍ

Tento projekt je stavěn na Montessori výuce o rozvoji dětské motoriky, uvědomění si objektů a účení.

Detske hracky

NERO KIDS:
HRAČKY

Pro výrobu dřevěných hraček využíváme nejen vlastních designérů, ale nebráníme se i spolupráce s jinými designéry v tomto odvětví.

nabytek

NERO KIDS: NÁBYTEK

I naši nejmenší potřebují nejen ve svém pokojíku nábytek jim ušitý na míru. Židle, stoly, ploty a nejen to. 

Projekty na zakazku

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Díky naší plně vybavené stolařské a truhlářské výrobě NERO WOOD jsme schopni dodávat zakázky dle přání zákazníka.

VLASTNOSTI A KVALITA

KVALITA

Naším hlavním cílem je tvořit bezpečné produkty s co nejlepší kvalitou. Značka Nero kids je známá díky péči o své zákazníky. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály, přístroje a zkušené zaměstnance, abychom mohli vytvořit dokonalé produkty pro Vaše děti. Všechny naše produkty jsou certifikovány kontrolou bezpečnosti a kvality.

EKOLOGIE

Myslíme na přírodu, když je vyrábíme, balíme a odesíláme. Používáme složky, které jsou netoxické a z Recyklovatelných materiálů. NERO KIDS se převážně zavměřuje na své produkty a to i na jejich zpracovávání. Myslíme na přírodu, když je vyrábíme, balíme a odesíláme. Používáme složky, které jsou netoxické a z recyklovatelných materiálů.

MATERIÁL

Produkty NERO KIDS  jsou vyráběny převážně ze dřeva a právě díky tomu jsou odolné, velice kvalitní a mají skvělý design. Výsledkem toho, že používáme dřevo jakožto hlavní materiál, mají naše produkty velmi nízký uhlíkový otisk. Pro určité prvky je třeba použít i plast, ale vybíráme vhodné dodavatele s kvalitní historií a ekologickými certifikáty kvality, který zajistí kvalitní výrobek.

ROZVOJ

Naše společnost věří v to, že hry zlepšují dětské dovednosti a schopnosti. Zkoumání, socializace, pamatování a myšlení, každá schopnost dospívajícího dítěte se s našimi produkty vyvíjí rychleji. Aktivně investujeme do budoucnosti našeho světa pomocí produktů NERO KIDS.

JEDNODUCHOST

Věříme že jednoduchost je klíčem ke snadnému pochopení funkčnosti našich produktů. Našim cílem je, aby naše produkty byly hratelné pro děti jakéhokoliv věku a národnosti, snadno pochopitelné a bez potřeby jakéhokoliv vysvětlování, či návodu. Základem je dětská hravost.

INOVACE

Neustále vylepšujeme naši společnost i produkty. Naši designéři a inženýři tvoří nové produkty, doplňují naše stávající produkty o více učebních hodnot a dodávají dostatek zábavy pro děti jakéhokoliv věku. Děti mají rádi opakování, my neopakujeme to samé, my vylepšujeme na základě potřeb.

ZISK

Naším hlavním cílem je tvořit bezpečné produkty s co nejlepší kvalitou. Značka Nero kids je známá díky péči o své zákazníky. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály, přístroje a zkušené zaměstnance, abychom mohli vytvořit dokonalé produkty pro Vaše děti. Všechny naše produkty jsou certifikovány kontrolou bezpečnosti a kvality.

POKRYTÍ

Jsme celosvětovou společností a svůj, již velice obsáhlý sortiment stále rozšiřujeme v mnoha oborech podnikání. Naše hlavní výroba se nachází v České Republice, v zemi, která je světoznámá kvalitou svých produktů. Spolupracujeme také s dodavateli, výrobci a designéry nejen z Evropy.

SLUŽBY A KOMUNIKACE

Úspěch závisí na lidech a proto, náš tým zkušených techniků, pracovníků, inženýrů a grafiků dokáže zpracovat zakázky na vysoké úrovni. Ovládáme celou výrobu, design a dodávku našim zákazníkům. Což znamená že jsme schopní zajistit nejen tuzemské služby, ale i po celém světě.

KONTAKTUJTE NÁS

Položky označené hvězdičkou jsou povinné údaje.

Tento web je chráněn reCAPTCHA od společnosti Google
Privacy Policy aTerms of Service apply.

Adresa

NERO TRADE a.s.
Dolní Bečva 604
756 55

spojení
kontaktní osoba

Ondřej Malina

Telefon :  +420 721 518 840

otevírací doba

Po – Pá: 7:00 – 15:30

×

Cart